Podsumowanie pracowitego sezonu 2015/2016 w Grapplingu Kraków

Podsumowanie pracowitego sezonu 2015/2016 w Grapplingu Kraków

Cóż to był za sezon! Cóż to się działo! 🙂 Ale po kolei….

25 czerwca 2016 odbyło się zakończenie sezonu 2015/2016. Spotkanie rozpoczęło się oficjalnym przemówieniem prezesów klubu – Marcina Dudka i Anny Moskalewicz – Dudek. Następnie, obejrzeliśmy film przygotowany przez naszą recepcję, zawierający zdjęcia oraz statystyki sezonowe. Film jest dostępny pod adresem – https://www.youtube.com/watch?v=1tY0QdF6Cnw . Kolejno, wszyscy trenerzy otrzymali statuetki w podziękowaniu za ich ogromną pracę i wysiłek, które wkładają w prowadzenie zajęć, także w przygotowywanie swoich podopiecznych do licznych zawodów. Po wręczeniu nagród i przemowach (dłuższych i krótszych 🙂 ), nastąpiły nominacje osób trenujących BJJ Gi, BJJ NoGi i MMA na wyższe stopnie. W tym miejscu gratulujemy wszystkim po awansach! W planie przewidziany był także wspólny trening, jednakże ilość nominacji, jak i mecz Polska – Szwajcaria pokrzyżowały nam plany. 🙂 Po części oficjalnej, część osób pozostała na macie dopingując naszą reprezentację a reszta ruszyła do mobilnego – grillowego ogródka, gdzie wszelkiego jadła i popitki nikomu nie brakło! Grill był świetny, ubawiliśmy się z Wami do wieczora! Bardziej wytrwali i posiadający więcej czasu, dokończyli imprezę w krakowskim klubie, gdzie dołączyła do nas, będąca wcześniej na zawodach, ekipa Bokserska.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do obejrzenia wspomnianego wyżej filmu, gdzie statystyki zawodów i liczby medali są wspaniałe – to wszystko jest przede wszystkim WASZĄ zasługą i WASZYM sukcesem!

Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz. [Muhammad Ali]

Wy wszyscy jesteście mistrzami! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i życzymy kolejnych sukcesów!

Poniżej relacja fotograficzna z części oficjalnej – dzięki niezastąpionemu Fotokorpus: