Treningi

SPRAWDŹ AKTUALNY PLAN ZAJEĆ

Kraków Podgórze

Obowiązują zapisy na każdy trening online pod adresem:
Panel rejestracji i zapisów na treningi
Aplikacja do rejestracji na urządzenia mobilne

Login i hasło do aplikacji są takie same jak do panelu rejestracyjnego.
W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z recepcją klubu.

 

Zajęcia odbywają się w budynku Zespól Szkól Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14, Osiedle Wola Duchacka Wschód
(wejście na salę od ul. Włoskiej)

Sprawdź w Google Maps

 

WYBIERZ SALĘ

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16:00
Judo Kids

grupa 4-6 lat
16:00
16:45
Waldemar Mońka
Jiu-Jitsu Junior

dzieci 10-15 lat
16:00
17:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Judo Kids

grupa 4-6 lat
16:00
16:45
Waldemar Mońka
Jiu-Jitsu Junior

dzieci 10-15 lat
16:00
17:00
Magdalena Zaszczudłowicz
16:15
16:30
16:45
17:00
Judo Kids

grupa 7-9 lat
17:00
18:00
Waldemar Mońka
Judo Kids

grupa 7-9 lat
17:00
18:00
Waldemar Mońka
17:15
17:30
17:45
18:00
BJJ INTRO

grupa INTRO
18:00
19:00
Marcin Dudek
Jiu-Jitsu Kids

dzieci 7-9 lat
18:00
19:00
Łukasz Wróbel
BJJ INTRO

grupa INTRO
18:00
19:00
Marcin Dudek
Jiu-Jitsu Kids

dzieci 7-9 lat
18:00
19:00
Łukasz Wróbel
18:15
18:30
18:45
19:15
MMA zawodnicy

grupa zawodnicza
19:15
20:30
Rafał Lasota
BJJ NoGi

grupa zaawansowana
19:15
20:30
Marcin Dudek
MMA zawodnicy

grupa zawodnicza
19:15
20:30
Rafał Lasota
BJJ NoGi

grupa zaawansowana
19:15
20:30
Marcin Dudek
MMA zawodnicy

grupa zawodnicza
19:15
20:30
Rafał Lasota
19:30
19:45
20:00
20:15
20:45
MMA

grupa średniozaawansowana
20:45
21:45
Rafał Lasota
Zapasy

grupa średniozaawansowana i zaawansowana
20:45
21:45
Robert Ruchała
MMA

grupa średniozaawansowana
20:45
21:45
Rafał Lasota
Zapasy

grupa średniozaawanowana i zaawansowana
20:45
21:45
Robert Ruchała
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek

  • Judo Kids
    16:00 - 16:45
  • Judo Kids
    17:00 - 18:00
  • BJJ INTRO
    18:00 - 19:00
  • MMA zawodnicy
    19:15 - 20:30
  • MMA
    20:45 - 21:45

Wtorek

  • Jiu-Jitsu Junior
    16:00 - 17:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    18:00 - 19:00
  • BJJ NoGi
    19:15 - 20:30
  • Zapasy
    20:45 - 21:45

Środa

  • Judo Kids
    16:00 - 16:45
  • Judo Kids
    17:00 - 18:00
  • BJJ INTRO
    18:00 - 19:00
  • MMA zawodnicy
    19:15 - 20:30
  • MMA
    20:45 - 21:45

Czwartek

  • Jiu-Jitsu Junior
    16:00 - 17:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    18:00 - 19:00
  • BJJ NoGi
    19:15 - 20:30
  • Zapasy
    20:45 - 21:45

Piątek

  • MMA zawodnicy
    19:15 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15:45
Boks/Kick-boxing junior

grupa 10-15 lat
15:45
16:45
Paweł Bielic
Boks/Kick-boxing junior

grupa 10-15 lat
15:45
16:45
Paweł Bielic
16:00
MMA junior

grupa 10-15 lat
16:00
17:00
Paweł Bielic
MMA junior

grupa 10-15 lat
16:00
17:00
Paweł Bielic
16:15
16:30
16:45
Jiu-Jitsu Junior

grupa średniozaawansowana
16:45
18:00
Marcin Dudek
Jiu-Jitsu Junior

grupa średniozaawansowana
16:45
18:00
Marcin Dudek
Jiu-Jitsu Junior

grupa średniozaawansowana
16:45
18:00
Marcin Dudek
17:00
Jiu-Jitsu Kids

dzieci 4-6 lat
17:00
17:45
Łukasz Wróbel
Jiu-Jitsu Kids

dzieci 4-6 lat
17:00
17:45
Łukasz Wróbel
17:15
17:30
17:45
K1

grupa średnio zaawansowana
17:45
18:45
Paweł Kotaba
K1

grupa średnio zaawansowana
17:45
18:45
Paweł Kotaba
18:00
18:15
Boks

grupa mieszana
18:15
19:15
Paweł Bielic
Boks

grupa mieszana
18:15
19:15
Paweł Bielic
Boks

grupa mieszana
18:15
19:15
Paweł Bielic
18:30
18:45
K1

grupa INTRO
18:45
19:45
Paweł Kotaba
K1

grupa INTRO
18:45
19:45
Paweł Kotaba
19:00
19:15
19:30
BJJ Gi

Dominik Olszewski
19:30
21:00
grupa zaawansowana
BJJ Gi

Dominik Olszewski
19:30
21:00
grupa zaawansowana
BJJ Gi

Dominik Olszewski
19:30
21:00
grupa zaawansowana
19:45
BJJ Gi

grupa średniozaawansowana
19:45
20:45
Marcin Pluta
BJJ Gi

grupa średniozaawansowana
19:45
20:45
Marcin Pluta
20:00
20:15
20:30
20:45
MMA INTRO

grupa INTRO
20:45
21:45
Igor Czernik
MMA INTRO

grupa INTRO
20:45
21:45
Igor Czernik
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek

  • Boks/Kick-boxing junior
    15:45 - 16:45
  • Jiu-Jitsu Junior
    16:45 - 18:00
  • Boks
    18:15 - 19:15
  • BJJ Gi
    19:30 - 21:00

Wtorek

  • MMA junior
    16:00 - 17:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:00 - 17:45
  • K1
    17:45 - 18:45
  • K1
    18:45 - 19:45
  • BJJ Gi
    19:45 - 20:45
  • MMA INTRO
    20:45 - 21:45

Środa

  • Boks/Kick-boxing junior
    15:45 - 16:45
  • Jiu-Jitsu Junior
    16:45 - 18:00
  • Boks
    18:15 - 19:15
  • BJJ Gi
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • MMA junior
    16:00 - 17:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:00 - 17:45
  • K1
    17:45 - 18:45
  • K1
    18:45 - 19:45
  • BJJ Gi
    19:45 - 20:45
  • MMA INTRO
    20:45 - 21:45

Piątek

  • Jiu-Jitsu Junior
    16:45 - 18:00
  • Boks
    18:15 - 19:15
  • BJJ Gi
    19:30 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00
Sauna

17:00
20:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Sauna

18:00
21:00
Sauna

18:00
21:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Środa

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Czwartek

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Piątek

  • Sauna
    17:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00
Kettlebell/Cross Trening

grupa OPEN
17:00
18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Kettlebell/Cross Trening

grupa OPEN
17:00
18:00
Daniel Płonka
Kettlebell/Cross Trening

grupa OPEN
17:00
18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Kettlebell/Cross Trening

grupa OPEN
17:00
18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Kettlebell/Cross Trening

grupa OPEN
17:00
18:00
Daniel Płonka
17:15
17:30
17:45

Poniedziałek

  • Kettlebell/Cross Trening
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • Kettlebell/Cross Trening
    17:00 - 18:00

Środa

  • Kettlebell/Cross Trening
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Kettlebell/Cross Trening
    17:00 - 18:00

Piątek

  • Kettlebell/Cross Trening
    17:00 - 18:00
No events available!

 

Cennik
składki członkowskie obowiązujące od stycznia 2021
1 wejście (1 trening) 19,00zł
4 wejścia 69,00zł/miesiąc
8 wejść 99,00zł/miesiąc
nieograniczona ilość wejść – dzieci i młodzież do 18 lat – 119,00 zł/miesiąc
nieograniczona ilość wejść – młodzież i dorośli powyżej 18 lat – 139,00 zł/miesiąc
PIERWSZY TRENING DARMOWY
(rejestracja przez stronę internetową)

 

UWAGA!

  • Każda składka jest ważny przez okres 30 dni od dnia zakupu
  • Przy zapisaniu na zajęcia rodzeństwa każda kolejna składka jest tańsza o 20 zł
  • Siłownia dla klubowiczów posiadających opłaconą składkę "open" jest bezpłatna
  • Rodzice dzieci trenujących w klubie mogą korzystać z siłowni bezpłatnie
  • Sauna dla członków klubu posiadających opłaconą składkę "open" jest bezpłatna

Kraków Prądnik

Obowiązują zapisy na każdy trening online pod adresem:
Panel rejestracji i zapisów na treningi
Aplikacja do rejestracji na urządzenia mobilne

Login i hasło do aplikacji są takie same jak do panelu rejestracyjnego.
W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z recepcją klubu.

 

Zajęcia odbywają się przy ulicy Nad Strugą 7 obok centrum treningowego Squash4u i sklepu odzieżowego MDsport.

Sprawdź w Google Maps

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00
Grupy zawodnicze

zawodnicy
09:00
12:00
Grupy zawodnicze

zawodnicy
09:00
12:00
Grupy zawodnicze

zawodnicy
09:00
12:00
Grupy zawodnicze

zawodnicy
09:00
12:00
Grupy zawodnicze

zawodnicy
09:00
12:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
17:00
Jiu-Jitsu Kids

grupa młodsza
17:00
17:45
Maciej Mach
Jiu-Jitsu Kids

grupa młodsza
17:00
17:45
Maciej Mach
17:15
MMA

dzieci 10-15 lat
17:15
18:15
Igor Czernik
MMA

dzieci 10-15 lat
17:15
18:15
Igor Czernik
17:30
17:45
Jiu-Jitsu Kids

grupa starsza
17:45
18:45
Maciej Mach
Jiu-Jitsu Kids

grupa starsza
17:45
18:45
Maciej Mach
18:00
18:15
18:30
K1

grupa średniozaawansowana
18:30
19:30
Paweł Kotaba
K1

grupa średniozaawansowana
18:30
19:30
Paweł Kotaba
18:45
BJJ Gi

Rafał Lasota
18:45
19:45
grupa średniozaawansowana
BJJ Gi

Rafał Lasota
18:45
19:45
grupa średniozaawansowana
19:00
19:15
19:30
19:45
BJJ

grupa INTRO
19:45
20:45
Dariusz Ząbek
MMA

grupa średniozaawansowana
19:45
20:45
Rafał Lasota
BJJ

grupa INTRO
19:45
20:45
Dariusz Ząbek
MMA

grupa średniozaawansowana
19:45
20:45
Rafał Lasota
20:00
20:15
20:30
21:00
MMA

grupa INTRO
21:00
22:00
Dariusz Ząbek
Boks

grupa INTRO
21:00
22:00
Paweł Bielic
MMA

grupa INTRO
21:00
22:00
Dariusz Ząbek
Boks

grupa INTRO
21:00
22:00
Paweł Bielic
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

  • Grupy zawodnicze
    09:00 - 12:00
  • MMA
    17:15 - 18:15
  • K1
    18:30 - 19:30
  • BJJ
    19:45 - 20:45
  • MMA
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Grupy zawodnicze
    09:00 - 12:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:00 - 17:45
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:45 - 18:45
  • BJJ Gi
    18:45 - 19:45
  • MMA
    19:45 - 20:45
  • Boks
    21:00 - 22:00

Środa

  • Grupy zawodnicze
    09:00 - 12:00
  • MMA
    17:15 - 18:15
  • K1
    18:30 - 19:30
  • BJJ
    19:45 - 20:45
  • MMA
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Grupy zawodnicze
    09:00 - 12:00
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:00 - 17:45
  • Jiu-Jitsu Kids
    17:45 - 18:45
  • BJJ Gi
    18:45 - 19:45
  • MMA
    19:45 - 20:45
  • Boks
    21:00 - 22:00

Piątek

  • Grupy zawodnicze
    09:00 - 12:00
No events available!

 

 

Cennik
składki członkowskie obowiązujące od stycznia 2021
1 wejście (1 trening) 19,00zł
4 wejścia 69,00zł/miesiąc
8 wejść 99,00zł/miesiąc
nieograniczona ilość wejść – dzieci i młodzież do 18 lat – 119,00 zł/miesiąc
nieograniczona ilość wejść – młodzież i dorośli powyżej 18 lat – 139,00 zł/miesiąc
PIERWSZY TRENING DARMOWY
(rejestracja przez stronę internetową)

 

ul. Krasickiego 34

Zajęcia odbywają się w szkole przy ulicy Krasickiego 34

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
14:30
Jiu-Jitsu

klasy 1-3
14:30 - 15:30
Igor Czernik
Jiu-Jitsu

klasy 1-3
14:30 - 15:30
Igor Czernik
15:00

Środa

  • Jiu-Jitsu
    14:30 - 15:30

Piątek

  • Jiu-Jitsu
    14:30 - 15:30
No events available!

Numer do trenera:  534085898
Wysokość składki członkowskiej:
70zł (zajęcia 2x w tygodniu)
50zł (zajęcia 1x w tygodniu)
Numer konta do wpłat: 35 1140 2004 0000 3002 7926 1181

oś. Na Stoku 52

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr. 98,
oś. Na Stoku 52

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15:00
BJJ SP 98

grupa młodsza
15:00 - 16:00
Grzegorz Małachowski
15:30
16:00
BJJ SP 98

grupa starsza
16:00 - 17:00
Grzegorz Małachowski
16:30
BJJ SP 98

grupa młodsza
16:45 - 17:45
Grzegorz Małachowski

BJJ SP 98

grupa starsza
17:45 - 18:45
Grzegorz Małachowski
17:00
17:30
18:00
18:30

Poniedziałek

  • BJJ SP 98
    16:45 - 17:45
  • BJJ SP 98
    17:45 - 18:45

Piątek

  • BJJ SP 98
    15:00 - 16:00
  • BJJ SP 98
    16:00 - 17:00
No events available!

 

Numer do trenera:  798 799 940
Wysokość składki członkowskiej: 90 zł
Numer konta do wpłat: 04 1140 2004 0000 3202 7834 8677

 

ul. Pszczelna 13

Zajęcia odbywają się w szkole przy ulicy Pszczelnej 13

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16:30
Jiu-Jitsu

klasy 1-3
16:30 - 17:30
Łukasz Wróbel
Jiu-Jitsu

klasy 1-3
16:30 - 17:30
Łukasz Wróbel
16:45
17:00
17:15
17:45
Jiu-Jitsu

klasy 4-8
17:45 - 18:45
Łukasz Wróbel
Jiu-Jitsu

klasy 4-8
17:45 - 18:45
Łukasz Wróbel
18:00
18:15
18:30

Poniedziałek

  • Jiu-Jitsu
    16:30 - 17:30
  • Jiu-Jitsu
    17:45 - 18:45

Środa

  • Jiu-Jitsu
    16:30 - 17:30
  • Jiu-Jitsu
    17:45 - 18:45
No events available!

Kontakt do trenera: 731668706
Składka członkowska : 78zł (2x w tygodniu), 39zł (1x w tygodniu)
Numer konta do wpłaty:47 1240 4432 1111 0010 6012 2925

 

Skała

Zajęcia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Połetka 34 w Skale

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16:00
BJJ Skała

BJJ dzieci
16:15 - 17:30
Tomasz Blasiński
BJJ Skała

BJJ dzieci
16:15 - 17:30
Tomasz Blasiński
16:30
17:00
20:00
BJJ Skała

BJJ dorośli
20:00 - 21:30
Tomasz Blasiński
BJJ Skała

BJJ dorośli
20:00 - 21:30
Tomasz Blasiński
20:30
21:00

Poniedziałek

  • BJJ Skała
    16:15 - 17:30
  • BJJ Skała
    20:00 - 21:30

Środa

  • BJJ Skała
    16:15 - 17:30
  • BJJ Skała
    20:00 - 21:30
No events available!

 

Numer kontaktowy do trenera: 600-001-855
Wysokość składek członkowskich:
- dzieci 50 zł
- dorośli 70 zł
Numer konta do wpłat: 82 1140 2004 0000 3102 7835 2269

Wieliczka

Zajęcia odbywają się przy ulicy Piłsudskiego 105 w Wieliczce (Kampus Wielicki)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
BJJ

grupa 5-9
16:30 - 17:30
Magdalena Zaszczudłowicz
BJJ

grupa 10-15 lat
17:30 - 18:30
Magdalena Zaszczudłowicz

Wtorek

  • BJJ
    16:30 - 17:30
  • BJJ
    17:30 - 18:30
No events available!


Numer kontaktowy do trenera: 513-336-147

Wysokość składek członkowskich:
- dzieci 50 zł
Numer konta do wpłat: 56 1140 2004 0000 3502 8106 6019