Treningi

SPRAWDŹ AKTUALNY PLAN ZAJEĆ

Wybierz lokalizację:

Kraków – Podgórze

ul. Czarnogórska 14, Osiedle Wola Duchacka Wschód
Zespól Szkól Ogólnoksztalcacych Integracyjnych nr 7
(zjazd na parking od ul. Wloska 11)

 

TRENINGI W SOBOTY

W każdą sobotę w klubie przy ulicy Czarnogórskiej 14 odbywają się:
9.30-11.30  sparingi BJJ GI , NoGI
9.30-10.30 trening siłowo-wytrzymałościowy pod sporty walki
Serdecznie zapraszamy.

 

Kraków Podgórze „sala żółta”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:00
Boks/Kick Boxing 10-15 lat
P1 - grupa początkująca
16:00 - 17:00
Paweł Bielic
Boks/Kick Boxing 10-15 lat
P1 - grupa początkująca
16:00 - 17:00
Paweł Bielic
Judo/Jiu-Jitsu
Klasy 1-3
16:00 - 17:00
Projekt Wojownik Tomasz Nosal
16:15
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
16:15 - 17:00
Łukasz Wróbel
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
16:15 - 17:00
Łukasz Wróbel
16:30
16:45
17:00
Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat
Grupa mieszana
17:00 - 18:00
Waldemar Mońka
Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat
P1 - grupa początkująca
17:00 - 18:00
Łukasz Wróbel
Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat
Grupa mieszana
17:00 - 18:00
Waldemar Mońka
Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat
P1 - grupa początkująca
17:00 - 18:00
Łukasz Wróbel
Judo/Jiu-Jitsu
Klasy 4-6
17:00 - 18:00
Projekt Wojownik Marcin Dudek
17:15
17:30
17:45
18:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Pluta
Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat
P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Łukasz Wróbel
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Dudek
Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat
P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Łukasz Wróbel
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Pluta
18:15
18:30
18:45
19:00
K1
P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Paweł Kotaba
K1
P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Paweł Kotaba
19:15
19:30
MMA
P1 - grupa początkująca
19:30 - 20:30
Łukasz Chlewicki
MMA
P1 - grupa początkująca
19:30 - 20:30
Łukasz Chlewicki
19:45
20:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu
P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
Brazylijskie Jiu-Jitsu
P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
20:15
20:30
Zapasy
P1 - grupa początkująca
20:30 - 21:30
Łukasz Chlewicki
Zapasy
P1 - grupa początkująca
20:30 - 21:30
Łukasz Chlewicki
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

 

Kraków Podgórze „sala niebieska”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:00
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka
16:15
16:30
16:45
Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat
Grupa min. rok stażu
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat
Grupa min. rok stażu
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
17:00
Cross Trening
OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
Cross Trening
OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
17:15
17:30
17:45
18:00
MMA
Grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Łukasz Chlewicki
Zapasy
Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:00
Łukasz Chlewicki
MMA
Grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Łukasz Chlewicki
Zapasy
Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:00
Łukasz Chlewicki
MMA
Grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Łukasz Chlewicki
18:15
18:30
18:45
19:00
BJJ NoGi
Grupa min. rok stażu
19:00 - 20:15
Marcin Dudek
BJJ NoGi
Grupa min. rok stażu
19:00 - 20:15
Marcin Dudek
19:15
19:30
19:45
Boks
Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
Boks
Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
Boks
Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
20:00
20:15
MMA
Grupa min. rok stażu
20:15 - 21:30
Rafał Lasota
MMA
Grupa min. rok stażu
20:15 - 21:30
Rafał Lasota
20:30
20:45
21:00
Boks
P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Klaudiusz Hejmej
Boks
P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Klaudiusz Hejmej
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • MMA
    18:00 - 19:30
  • Boks
    19:45 - 21:00
No events available!

Kraków Podgórze „sauna”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00
Sauna
18:00
21:00
Sauna
18:00
21:00
Sauna
18:00
21:00
19:00
20:00

Środa

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Czwartek

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Piątek

  • Sauna
    18:00 - 21:00
No events available!

Kraków Podgórze „siłownia”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
17:00
Kettlebells
OPEN - dla wszystkich
17:00
18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Cross Trening
OPEN - dla wszystkich
17:00
18:00
Daniel Płonka
Kettlebells
OPEN - dla wszystkich
17:00
18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Cross Trening
OPEN - dla wszystkich
17:00
18:00
Daniel Płonka

Poniedziałek

  • Kettlebells
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00

Środa

  • Kettlebells
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00
No events available!

 

TRENINGI W SOBOTY

W każdą sobotę w klubie przy ulicy Czarnogórskiej 14 odbywają się:
9.30-11.30  sparingi BJJ GI , NoGI
9.30-10.30 trening siłowo-wytrzymałościowy pod sporty walki
Serdecznie zapraszamy.
 

Kraków – Prądnik

ul. Nad Strugą 7, Prądnik Biały
Budynek „squash4you” okolice 29 listopada i Opolskiej

Kraków Prądnik

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
07:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Open - dla wszystkich
07:00 - 08:00
Marcin Dudek
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Open - dla wszystkich
07:00 - 08:00
Marcin Dudek
07:15
07:30
07:45
17:00
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
17:00 - 17:45
Maciej Mach
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
P1 - grupa początkująca
17:00 - 17:45
Maciej Mach
17:15
Judo/BJJ 6-8 lat
P1 - grupa początkująca
17:15 - 18:15
Dominik Olszewski
Judo/BJJ 6-8 lat
P1 - grupa początkująca
17:15 - 18:15
Dominik Olszewski
17:30
17:45
18:00
K1
P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
K1
P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
K1
Od 5 października
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
18:15
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Grupa mieszana
18:15 - 19:30
Dominik Olszewski
Brazylijskie Jiu-Jitsu
Grupa mieszana
18:15 - 19:30
Dominik Olszewski
18:30
18:45
19:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu
P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
Brazylijskie Jiu-Jitsu
P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
MMA
Od 5 października
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
19:15
19:30
19:45
20:00
MMA
Grupa min. rok stażu
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
Boks
P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
MMA
Grupa min. rok stażu
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
Boks
P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
20:15
20:30
20:45
21:00
BJJ NoGi
Grupa mieszana
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
MMA
P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Dariusz Ząbek
BJJ NoGi
Grupa mieszana
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
MMA
P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Dariusz Ząbek
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • K1
    18:00 - 19:00
  • MMA
    19:00 - 20:00
No events available!

 

 

Cennik
obowiązuje od września 2018
młodzież i doroślidzieci
1 wejście (1 trening)29,00zł1 wejście (1 trening)19,00zł
4 wejścia 69,00zł/miesiąc4 wejścia 59,00zł/miesiąc
8 wejść 99,00zł/miesiąc8 wejść 79,00zł/miesiąc
12 wejść 129,00zł/miesiąc
PIERWSZY DARMOWY TRENING

(rejestracja przez stronę internetową)

karnetY OPEN
OPEN młodzież do 18 lat 119,00 zł/miesiąc
OPEN student 129,00 zł/miesiąc
OPEN dorośli 149,00zł/miesiąc

UWAGA!

  • Karnet jest ważny przez okres 30 dni od dnia zakupu
  • Karnet „Open” upoważnia do korzystania z dowolnej ilości zajęć
  • Siłownia dla klubowiczów posiadających dowolny karnety jest bezpłatna
  • Rodzice dzieci trenujących w klubie mogą korzystać z siłowni bezpłatnie
  • Sauna dla członków klubu posiadających dowolny karnet jest bezpłatna

 

Plan zajęć do pobrania:
Plan zajęć wersja „kafelki”
Plan zajęć wersja „lista”

 

Honorujemy karty:
benefit, fitflex, oksystems, fitprofit