Treningi

SPRAWDŹ AKTUALNY PLAN ZAJEĆ

Kraków Podgórze

ul. Czarnogórska 14, Osiedle Wola Duchacka Wschód
Zespól Szkól Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7
(zjazd na parking od ul. Włoskiej 11)

Sprawdź w Google Maps

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
16:00
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka

Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat

Grupa min. rok stażu
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka

Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat

Grupa min. rok stażu
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
16:30
17:00
Cross Trening

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
Cross Trening

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
17:30
18:00
MMA

Grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Łukasz Chlewicki
Zapasy

Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:00
Marcin Dudek
MMA

Grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Łukasz Chlewicki
Zapasy

Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:00
Artem Paprotsky
MMA

MMA/K1- grupa zawodnicza
18:00 - 19:30
Paweł Kotaba
18:30
19:00
BJJ NoGi

Grupa min. rok stażu
19:00 - 20:15
Marcin Dudek

MMA

Grupa min. rok stażu
20:15 - 21:30
Rafał Lasota
BJJ NoGi

Grupa min. rok stażu
19:00 - 20:15
Marcin Dudek

MMA

Grupa min. rok stażu
20:15 - 21:30
Rafał Lasota
19:30
Boks

Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
Boks

Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
Boks

Grupa min. rok stażu
19:45 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
20:00
20:30
21:00
Boks

P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Klaudiusz Hejmej
Boks

P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Klaudiusz Hejmej
21:30

Poniedziałek

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    16:00 - 16:45
  • Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat
    16:45 - 18:00
  • MMA
    18:00 - 19:30
  • Boks
    19:45 - 21:00
  • Boks
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00
  • Zapasy
    18:00 - 19:00
  • BJJ NoGi
    19:00 - 20:15
  • MMA
    20:15 - 21:30

Środa

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    16:00 - 16:45
  • Judo/Ju-Jitsu 11-15 lat
    16:45 - 18:00
  • MMA
    18:00 - 19:30
  • Boks
    19:45 - 21:00
  • Boks
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00
  • Zapasy
    18:00 - 19:00
  • BJJ NoGi
    19:00 - 20:15
  • MMA
    20:15 - 21:30

Piątek

  • MMA
    18:00 - 19:30
  • Boks
    19:45 - 21:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:30
BJJ GI , NoGI

Wszystkie grupy BJJ
09:30 - 11:30
10:00
10:30
11:00
16:00
Boks/Kick Boxing 10-15 lat

P1 - grupa początkująca
16:00 - 17:00
Paweł Bielic
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
16:15 - 17:00
Łukasz Wróbel
Boks/Kick Boxing 10-15 lat

P1 - grupa początkująca
16:00 - 17:00
Paweł Bielic
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
16:15 - 17:00
Łukasz Wróbel
16:30
17:00
Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat

Grupa mieszana
17:00 - 18:00
Waldemar Mońka
Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat

P1 - grupa początkująca
17:00 - 18:00
Łukasz Wróbel
Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat

Grupa mieszana
17:00 - 18:00
Waldemar Mońka
Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat

P1 - grupa początkująca
17:00 - 18:00
Łukasz Wróbel
17:30
18:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu

Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Pluta
Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat

P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Łukasz Wróbel
Brazylijskie Jiu-Jitsu

Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Dudek
Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat

P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Łukasz Wróbel
Brazylijskie Jiu-Jitsu

Grupa min. rok stażu
18:00 - 19:30
Marcin Pluta
18:30
19:00
K1

P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Paweł Kotaba
K1

P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Paweł Kotaba
19:30
MMA

P1 - grupa początkująca
19:30 - 20:30
Robert Ruchała
MMA

P1 - grupa początkująca
19:30 - 20:30
Robert Ruchała
20:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu

P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
Brazylijskie Jiu-Jitsu

P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
20:30

Poniedziałek

  • Boks/Kick Boxing 10-15 lat
    16:00 - 17:00
  • Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat
    17:00 - 18:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:00 - 19:30
  • MMA
    19:30 - 20:30

Wtorek

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    16:15 - 17:00
  • Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat
    17:00 - 18:00
  • Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat
    18:00 - 19:00
  • K1
    19:00 - 20:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    20:00 - 21:00

Środa

  • Boks/Kick Boxing 10-15 lat
    16:00 - 17:00
  • Judo/Ju-Jitsu 7-10 lat
    17:00 - 18:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:00 - 19:30
  • MMA
    19:30 - 20:30

Czwartek

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    16:15 - 17:00
  • Judo/Ju-Jitsu 6-8 lat
    17:00 - 18:00
  • Judo/Ju-Jitsu 9-11 lat
    18:00 - 19:00
  • K1
    19:00 - 20:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    20:00 - 21:00

Piątek

  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:00 - 19:30

Sobota

  • BJJ GI , NoGI
    09:30 - 11:30
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
18:00
Sauna

18:00 - 21:00
Sauna

18:00 - 21:00
Sauna

18:00 - 21:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Środa

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Czwartek

  • Sauna
    18:00 - 21:00

Piątek

  • Sauna
    18:00 - 21:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
17:00
Kettlebells

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Cross Trening

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
Kettlebells

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Magdalena Zaszczudłowicz
Cross Trening

OPEN - dla wszystkich
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
17:30

Poniedziałek

  • Kettlebells
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00

Środa

  • Kettlebells
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Cross Trening
    17:00 - 18:00
No events available!

 

TRENINGI W SOBOTY

W każdą sobotę, w godz. 9:30-11:30  w klubie przy ulicy Czarnogórskiej 14 odbywają się sparingi BJJ GI , NoGI.

 

Plan zajęć do pobrania:
Plan zajęć wersja "kafelki"
Plan zajęć wersja "lista"

Kraków Prądnik

ul. Nad Strugą 7, Prądnik Biały
Budynek "squash4you" okolice 29 listopada i Opolskiej

Sprawdź w Google Maps

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu

Open - dla wszystkich
07:00 - 08:00
Marcin Dudek
Brazylijskie Jiu-Jitsu

Open - dla wszystkich
07:00 - 08:00
Marcin Dudek
07:30
17:00
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
17:00 - 17:45
Maciej Mach
Judo/BJJ 6-8 lat

P1 - grupa początkująca
17:15 - 18:15
Dominik Olszewski

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Grupa mieszana
18:15 - 19:30
Dominik Olszewski
Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat

P1 - grupa początkująca
17:00 - 17:45
Maciej Mach
Judo/BJJ 6-8 lat

P1 - grupa początkująca
17:15 - 18:15
Dominik Olszewski

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Grupa mieszana
18:15 - 19:30
Dominik Olszewski
17:30
18:00
K1

P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
K1

P1 - grupa początkująca
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
18:30
19:00
Brazylijskie Jiu-Jitsu

P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
Brazylijskie Jiu-Jitsu

P1 - grupa początkująca
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
19:30
20:00
MMA

Grupa min. rok stażu
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
Boks

P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
MMA

Grupa min. rok stażu
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
Boks

P1 - grupa początkująca
20:00 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
20:30
21:00
BJJ NoGi

Grupa mieszana
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
MMA

P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Dariusz Ząbek
BJJ NoGi

Grupa mieszana
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
MMA

P1 - grupa początkująca
21:00 - 22:00
Dariusz Ząbek
21:30

Poniedziałek

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    17:00 - 17:45
  • K1
    18:00 - 19:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    19:00 - 20:00
  • MMA
    20:00 - 21:00
  • BJJ NoGi
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    07:00 - 08:00
  • Judo/BJJ 6-8 lat
    17:15 - 18:15
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:15 - 19:30
  • Boks
    20:00 - 21:00
  • MMA
    21:00 - 22:00

Środa

  • Judo/Ju-Jitsu 4-6 lat
    17:00 - 17:45
  • K1
    18:00 - 19:00
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    19:00 - 20:00
  • MMA
    20:00 - 21:00
  • BJJ NoGi
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    07:00 - 08:00
  • Judo/BJJ 6-8 lat
    17:15 - 18:15
  • Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:15 - 19:30
  • Boks
    20:00 - 21:00
  • MMA
    21:00 - 22:00
No events available!

Plan zajęć do pobrania:
Plan zajęć wersja "kafelki"
Plan zajęć wersja "lista"

Skała

Centrum Kultury ul. Połetka 34

Sprawdź w Google Maps

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
16:30
BJJ dzieci

BJJ dzieci
16:30 - 17:45
Tomek
BJJ dzieci

BJJ dzieci
16:30 - 17:45
Tomek
17:00
17:30
20:00
BJJ dorośli

BJJ dorośli
20:00 - 21:30
Tomek
BJJ dorośli

BJJ dorośli
20:00 - 21:30
Tomek
20:30
21:00

Poniedziałek

  • BJJ dzieci
    16:30 - 17:45
  • BJJ dorośli
    20:00 - 21:30

Środa

  • BJJ dzieci
    16:30 - 17:45
  • BJJ dorośli
    20:00 - 21:30
No events available!

 

Cennik

Cennik
obowiązuje od września 2018
młodzież i doroślidzieci
1 wejście (1 trening)29,00zł1 wejście (1 trening)19,00zł
4 wejścia 69,00zł/miesiąc4 wejścia 59,00zł/miesiąc
8 wejść 99,00zł/miesiąc8 wejść 79,00zł/miesiąc
12 wejść 129,00zł/miesiąc
PIERWSZY DARMOWY TRENING

(rejestracja przez stronę internetową)

karnety OPEN
OPEN młodzież do 18 lat 119,00 zł/miesiąc
OPEN student 129,00 zł/miesiąc
OPEN dorośli 149,00zł/miesiąc

UWAGA!

  • Karnet jest ważny przez okres 30 dni od dnia zakupu
  • Karnet "Open" upoważnia do korzystania z dowolnej ilości zajęć
  • Siłownia dla klubowiczów posiadających dowolny karnety jest bezpłatna
  • Rodzice dzieci trenujących w klubie mogą korzystać z siłowni bezpłatnie
  • Sauna dla członków klubu posiadających dowolny karnet jest bezpłatna

 

Plan zajęć do pobrania:
Plan zajęć wersja "kafelki"
Plan zajęć wersja "lista"

 

SP 98

oś. Na stoku 52
31-100 Kraków

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
17:00
BJJ dzieci do 9 lat

BJJ dzieci do 9 lat
17:00
18:00
Grzegorz Małachowski
BJJ dzieci do 9 lat

BJJ dzieci do 9 lat
17:00
18:00
Grzegorz Małachowski
18:00
BJJ dzieci powyżej 9 roku życia

BJJ dzieci powyżej 9 roku życia
18:00
20:00
Grzegorz Małachowski
19:00

Wtorek

Piątek

No events available!