Oto najważniejsze wydarzenia :

✅ Puchar Polski w Grapplingu – 4 zawodników:
4 złotych i 6 srebrnych medali
✅ Grapplefest 18 (Liverpool) – Martyna Kapuścińska wygrywa walkę przez poddanie
✅ Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zapasach- styl wolny – Barbara Grabowska wywalczyła brązowy medal!
✅ Ukończony Kurs Instruktorów Sportu Kickboxing- nasza kadra trenerska : Ewelina Michalczyk, Paweł Bielic, Łukasz Kwiatek
✅ Tatamy 8 – Martyna Kapuścińska wywalczyła srebrny medal podczas Gali Kobiet oraz Nikodem Niemiec podwójnie zdobył podium na najwyższym miejscu.
✅ MMA Polska 10- Krystyna Cholewa oraz Daniel Pycek zdobyli złote medale, Eryk Makowski oraz Filip Gala – srebrne medale
✅ Grybowska Liga Kickboxingu – Borys Karcz i Kacper Guzior zdobyli srebrne medale, Filip Paciorek i Oskar Rojewski- brązowe medale
✅ Powołanie Kadry Polski w Grapplingu- Wiktor Dulemba, Mateusz Kuca, Hanna Szpakowska, Natan Sap, Martyna Kapuścińska
✅ KSW 92 – walka Kamila Szkaradka
✅ ADCC Europy – Nikodem Niemiec zdobywa I miejsce na podium, Borys Klempka II miejsce
✅ Szkolenie Kettlebell – udział naszych trenerów Magda Zaszczudłowicz i Dawid Duda
✅ Babilon 44 – udział Kamila Piątkiewicza
✅ FEN 53- nasz zawodnik Michał Hir wygrywa walkę
✅ Babilon 44- Michał Guzik wygrywa walkę przed czasem
✅ Super Puchar Polski- Bartłomiej Marszałek zdobywa 1 miejsce, Bogdan Popiołek 3 miejsce
✅ Dexters Cup- nasza drużyna przywiozła : 12 złotych, 16 srebrnych oraz 19 brązowych medali! Dodatkowo nasz klub zdobywa 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej!