Obóz sportowo-rekreacyjny w Poroninie

Obóz sportowo-rekreacyjny w Poroninie

Obóz sportowo-rekreacyjny w Poroninie

W dniach 29.06 – 09.07.2015 r. najmłodsi zawodnicy klubu Grappling Kraków uczestniczyli w obozie sportowym w Poroninie.
W zgrupowaniu ogółem uczestniczyło 35 dzieci, w tym 5 dziewcząt i 30 chłopców. Celem zgrupowania było zachęcenie dzieci do uprawiania sportów walki i aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rówieśników.
Dzień treningowy składał się z porannego rozruchu (dla wielu okazał się on być „ulubionym” sposobem na pobudkę:), dwóch treningów specjalistycznych poświęconych głównie nauce i szlifowaniu nowych technik judo i jiu-jitsu oraz jednego treningu w terenie. Resztę czasu spędziliśmy przede wszystkim na integracyjnych grach, zabawach, konkursach, dyskotekach, wieczorach filmowych, a także wspólnym ognisku ze spontanicznymi występami artystycznymi i pieczeniem kiełbasek. Były też spacery oraz wypady do Term.
Osoby będące pierwszy raz na obozie zostały oficjalnie przyjęte do grona zawodników klubu poprzez odbycie tradycyjnych “otrzęsin”:)
Wszystkim uczestnikom tegorocznego obozu letniego pragniemy podziękować za ich pracę i serce włożone w treningi, zaangażowanie we wspólne zabawy oraz siłę, wytrzymałość i wolę walki jakimi odznaczaliście się każdego dnia. Doceniamy to, bo wiemy jak trudna i wymagająca jest droga sportowca.