Nowa jesienna reklamówka w klubie Grappling Kraków

Nowa jesienna reklamówka w klubie Grappling Kraków

 
Witajcie po wakacjach!
 
Ostatnie 2 letnie miesiące pracowaliśmy nad tym, aby od września było w naszym klubie jeszcze fajniej.
 
Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.
 
Po pierwsze dopracowaliśmy stronę internetową, aby nowy design był jeszcze bardziej przejrzysty i przyjaźniejszy dla użytkowników. Na stronie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w klubie. Bogata galeria doskonale przedstawi w obrazach, to jak wygląda życie w naszej sportowej społeczności.
 
Możecie nas również śledzić na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie, gdzie czeka na Was codzienna porcja newsów.
 
Najważniejsze zmiany wprowadziliśmy w grafiku. Tutaj wiele niespodzianek. Jedną ze zmian w naszym klubie jest zmiana czasu trwania zajęć. Z początkiem września wszystkie treningi będą trwały sześćdziesięciu minut. Dzięki temu dajemy możliwość skorzystania z większego wyboru innych zajęć. A to wszystko po to, aby jeszcze bardziej dopasować się do Waszych potrzeb i zainteresowań.
 
Zdajemy sobie sprawę, że wizytówkę klubu – na arenie krajowej jak i zagranicznej – stanowią tzw. grupy zawodnicze reprezentujące Grappling Kraków. Bazując na wieloletnim doświadczeniu sportowym doskonale rozumiemy, że największym atutem jest wykwalifikowana kadra trenerska, która trenując w „pyle piwnic”:) osiąga świetne wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej. Kwestie naszej kadry trenerskiej poruszymy w jednym z następnych artykułów.
 
Zmiany jakie zachodzą w Grapplingu wraz z nastaniem jesieni dotyczą także oferty zajęć. Do istniejących już sekcji BJJ Gi, BJJ NoGi, MMA, Judo, Boksu, K1, CrossTreningu tym roku dodajemy jeszcze Judo dla dorosłych, trening na Kettlach, oraz długo oczekiwane Zapasy!
 
To jeszcze nie koniec nowości… Aby urozmaicić ofertę zgodnie z oczekiwaniami ćwiczących wprowadzamy do jesiennego grafiku jogę, a więc coś dla pragnących alternatywnych form gimnastyki i relaksu w jednym.
 
Kolejną nowością będzie zmiana drugiej lokalizacji. Z ulicy Lubicz przenosimy się w okolice ul. Opolskiej i 29 listopada. Informacje o rozpoczęciu zajęć i pełny grafik podamy niebawem.
 
Staramy się nieustannie doskonalić, ale jak wiadomo nie ma rzeczy doskonałych dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywna krytykę…
 
Zgłaszajcie nam swoje uwagi, a my postaramy się sprostać wyzwaniu i zadowolić najbardziej wymagających 🙂
 
Do zobaczenia na treningu!