Treningi

Przejdź do:

Na wszystkich grupach średnio-zaawansowanych (P2) i zawodniczych (P3), wymagane jest posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz zgoda trenera do wzięcia udziału w treningu (uzyskana po krótkiej rozmowie z trenerem). 

Kraków – Podgórze

ul. Czarnogórska 14, Osiedle Wola Duchacka Wschód
Zespól Szkól Ogólnoksztalcacych Integracyjnych nr 7
(zjazd na parking od ul. Wloska 11)

Kraków Podgórze „sala 1”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:00
BJJ/Judo dla dzieci
4-6 lat (początkujący)
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka
BJJ/Judo dla dzieci
4-6 lat (początkujący)
16:00 - 16:45
Waldemar Mońka
16:15
16:30
16:45
BJJ/Judo dla dzieci
10-15 lat (zaawansowani)
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
BJJ/Judo dla dzieci
10-15 lat (zaawansowani)
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
BJJ/Judo dla dzieci
7-15 lat (zaawansowani)
16:45 - 18:00
Marcin Dudek
17:00
Cross Trening
początkujący i średnio-zaawansowani (P1, P2)
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
Cross Trening
początkujący i średnio-zaawansowani (P1, P2)
17:00 - 18:00
Daniel Płonka
17:15
17:30
17:45
18:00
MMA
zawodnicza (P3)
18:00 - 20:00
Łukasz Chlewicki
BJJ NoGi
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
18:00 - 19:00
Marcin Dudek
MMA
zawodnicza (P3)
18:00 - 20:00
Łukasz Chlewicki
Zapasy
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
18:00 - 19:00
Łukasz Chlewicki
MMA
zawodnicza (P3)
18:00 - 20:00
Łukasz Chlewicki
18:15
18:30
18:45
19:00
Zapasy
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
19:00 - 20:00
Łukasz Chlewicki
BJJ NoGi
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
19:00 - 20:00
Marcin Dudek
19:15
19:30
19:45
20:00
Kettle
początkujący i średnio-zaawansowani (P1, P2)
20:00 - 21:00
Magdalena Zaszczudłowicz
BJJ
dla początkujących
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
Kettle
początkujący i średnio-zaawansowani (P1, P2)
20:00 - 21:00
Magdalena Zaszczudłowicz
BJJ
dla początkujących
20:00 - 21:00
Marcin Pluta
Boks
dla wszystkich (P1, P2, P3)
20:00 - 21:00
Klaudiusz Hejmej
20:15
20:30
20:45
21:00
MMA
początkujący (P1)
21:00 - 22:00
OD PAŹDZIERNIKA
MMA
początkujący (P1)
21:00 - 22:00
OD PAŹDZIERNIKA
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

 

Kraków Podgórze „sala 2”

Na zajęciach z Jogi obowiązuje rezerwacja miejsc! Prosimy klubowiczów o rezerwowanie miejsc internetowo bądź telefonicznie.

Terminy  najbliższych zajęcia z Jogi:

-20.10.2017
-17.11.2017

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:00
BJJ/Judo dla dzieci
10-15 lat (początkujący)
16:00 - 17:00
Adam Brysz
BJJ/Judo dla dzieci
7-9 lat (początkujący)
16:00 - 17:00
Łukasz Wróbel
BJJ/Judo dla dzieci
10-15 lat (początkujący)
16:00 - 17:00
Adam Brysz
BJJ/Judo dla dzieci
7-9 lat (początkujący)
16:00 - 17:00
Łukasz Wróbel
16:15
16:30
16:45
17:00
BJJ/Judo dla dzieci
7-9 lat (zaawansowani)
17:00 - 18:00
Anna Augustyn-Mitkowska
BJJ/Judo dla dzieci
4-6 lat (początkujący)
17:00 - 17:45
Łukasz Wróbel
BJJ/Judo dla dzieci
7-9 lat (zaawansowani)
17:00 - 18:00
Anna Augustyn-Mitkowska
BJJ/Judo dla dzieci
4-6 lat (początkujący)
17:00 - 17:45
Łukasz Wróbel
17:15
17:30
17:45
18:00
BJJ
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
18:00 - 19:30
Marcin Dudek
MMA
początkujący (P1)
18:00 - 19:00
Filip Wolański
BJJ
średnio-zaawansowana i zawodnicza (P2, P3)
18:00 - 19:30
Marcin Dudek
MMA
początkujący (P1)
18:00 - 19:00
Filip Wolański
BJJ
dla wszystkich (P1, P2, P3)
18:00 - 19:30
Marcin Dudek
18:15
18:30
18:45
19:00
MMA
średnio-zaawansowana (P2)
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
MMA
średnio-zaawansowana (P2)
19:00 - 20:00
Rafał Lasota
19:15
19:30
Boks
dla średnio-zaawansowanych (P2)
19:30 - 20:45
Klaudiusz Hejmej
Boks
dla średnio-zaawansowanych (P2)
19:30 - 20:45
Klaudiusz Hejmej
Joga
19:30 - 20:45
Anna Kopera
19:45
20:00
K1
dla początkujących (P1)
20:00 - 21:00
Paweł Kotaba
K1
dla początkujących (P1)
20:00 - 21:00
Paweł Kotaba
20:15
20:30
20:45
Boks
dla początkujących (P1)
20:45 - 21:45
Klaudiusz Hejmej
Boks
dla początkujących (P1)
20:45 - 21:45
Klaudiusz Hejmej
21:00
K1
dla śrenio-zaawansowanych (P2)
21:00 - 22:00
OD PAŹDZIERNIKA
K1
dla śrenio-zaawansowanych (P2)
21:00 - 22:00
OD PAŹDZIERNIKA
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • BJJ
    18:00 - 19:30
  • Joga
    19:30 - 20:45
No events available!

Kraków Podgórze „sauna”

No event hours available!
No events available!

Kraków Podgórze „Sobota”

W soboty odbywają się darmowe Sparingi BJJ Gi & BJJ NoGi od 10:00 do 12:00. Jak również można w tych godzinach skorzystać z Sauny która jest włączona.

 

 

Kraków – Struga

ul. Nad Strugą 7, Prądnik Biały
Budynek „squash4you” okolice 29 listopada i Opolskiej

Kraków Struga „OD 4 WRZEŚNIA”

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:00
BJJ
zajęcia BJJ GI oraz NoGi dla wszystkich grup
07:00 - 08:30
Marcin D.
BJJ
zajęcia BJJ GI oraz NoGi dla wszystkich grup
07:00 - 08:30
Marcin D.
BJJ
zajęcia BJJ GI oraz NoGi dla wszystkich grup
07:00 - 08:30
Marcin D.
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
16:00
BJJ/Judo dla dzieci
BJJ/Judo
16:00 - 16:45
Dzieci 4-7 lat
BJJ/Judo dla dzieci
BJJ/Judo
16:00 - 16:45
Dzieci 4-7 lat
16:15
16:30
16:45
BJJ/Judo dla dzieci
BJJ/Judo
16:45 - 17:45
Dzieci 8-13 lat
BJJ/Judo dla dzieci
BJJ/Judo
16:45 - 17:45
Dzieci 8-13 lat
17:00
17:15
17:30
18:00
K1
dla początkujących (P1)
18:00 - 19:00
Paweł Kotaba
Boks
początkujący (P1)
18:00 - 19:00
Klaudiusz Hejmej
BJJ
początkujący (P1)
18:00 - 19:00
Boks
początkujący (P1)
18:00 - 19:00
Klaudiusz Hejmej
K1
18:00 - 19:00
OD PAŹDZIERNIKA
18:15
18:30
18:45
19:00
BJJ
początkujący (P1)
19:00 - 20:00
BJJ/MMA
samoobrona dla kobiet
19:00 - 20:00
Darek Ząbek
K1
dla początkujących (P1)
19:00 - 20:00
Paweł Kotaba
BJJ/MMA
samoobrona dla kobiet
19:00 - 20:00
Darek Ząbek
MMA
początkujący i średnio-zaawansowani (P1, P2)
19:00 - 20:00
OD PAŹDZIERNIKA
19:15
19:30
19:45
20:00
MMA
średnio-zaawansowana (P2)
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
MMA
początkujący (P1)
20:00 - 21:00
Darek Ząbek
MMA
średnio-zaawansowana (P2)
20:00 - 21:00
Rafał Lasota
MMA
początkujący (P1)
20:00 - 21:00
Darek Ząbek
20:15
20:30
20:45
21:00
BJJ NoGI
początkująca, średnio-zaawansowana (P1+P2)
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
BJJ
początkująca, średnio-zaawansowana (P1+P2)
21:00 - 22:00
Marcin Dudek
BJJ NoGI
początkująca, średnio-zaawansowana (P1+P2)
21:00 - 22:00
Rafał Lasota
BJJ
początkująca, średnio-zaawansowana (P1+P2)
21:00 - 22:00
Marcin Dudek
21:15
21:30
21:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • BJJ
    07:00 - 08:30
  • K1
    18:00 - 19:00
  • MMA
    19:00 - 20:00
No events available!

 

Cennik
obowiązuje od września 2016
młodzież i doroślidzieci
1 wejście (1 trening)29,00zł1 wejście (1 trening)19,00zł
4 wejścia 69,00zł/miesiąc4 wejścia 59,00zł/miesiąc
8 wejść 99,00zł/miesiąc8 wejść 79,00zł/miesiąc
12 wejść 129,00zł/miesiąc12 wejść  99,00zł/miesiąc
PIERWSZY DARMOWY TRENING

(rejestracja przez stronę internetową)

karnetY OPEN
OPEN młodzież do 18 lat 119,00 zł/miesiąc
OPEN student 129,00 zł/miesiąc
OPEN dorośli 149,00zł/miesiąc

UWAGA!

Karnet jest ważny przez okres 30 dni od dnia zakupu

Karnet „Open” upoważnia do korzystania z dowolnej ilości zajęć

Siłownia dla klubowiczów posiadających dowolny karnety jest bezpłatna

Rodzice dzieci trenujących w klubie mogą korzystać z siłowni bezpłatnie

Sauna dla członków klubu posiadających dowolny karnet jest bezpłatna

 

Honorujemy karty:
benefit, fitflex, oksystems, fitprofit