Złoto po raz pierwszy!

Złoto po raz pierwszy!

 
 
GP Małopolski w Boksie już za nami! W turnieju mogliśmy obejrzeć walki młodych adeptów pięściarstwa oraz 9 walk seniorów.
 
Klub nasz w turnieju reprezentowało czterech zawodników: Oleg Levczenkow, Klaudiusz Hejmej, Jakub Piejko i Konrad Siekierda. Niestety Jakub i Konrad nie mieli przeciwników w swojej kategorii wagowej i obeszli się jedynie smakiem.
 
Oleg w wadze 69kg, realizując założenia trenera, pokonał swojego przeciwnika z Magic Brzesko przez TKO w drugiej rundzie. Młody i obiecujący zawodnik zajął pierwsze miejsce, tym samym zapisując się w historii naszego klubu jako zdobywca pierwszego medalu dla sekcji bokserskiej.
 
Klaudiusz Hejmej, mając trudne zadanie do wykonania, będąc jednocześnie trenerem i zawodnikiem w wadze do 91kg przegrywa na punkty 3-0 z silnym i ambitnym zawodnikiem Bartłomiejem Guzik z Krakowskiego Klubu Bokserskiego.
 
Na kolejny występ naszych zawodników nie będziemy musieli długo czekać. Już 7 listopada w Kocmyrzowie zobaczymy ich na ringu bokserskim, przygotowując się pod okiem trenera Klaudiusza Hejmeja!
 
Całej ekipie gratulujemy udanego występu i czekamy na kolejne starty!