Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci

BJJ i Judo dla dzieci w Grappling Kraków:

 

W klubie Grappling Kraków wśród najmłodszych adeptów ćwiczymy Judo i Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ), połączone w jedną dyscyplinę jako jeden z głównych elementów wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży. Na zajęciach nauczamy podstawowych elementów gimnastyki oraz akrobatyki, wprowadzamy dużo gier i zabaw zawierających podstawowe elementy Judo i Jiu-Jitsu. Zakres materiału jest dostosowany do wieku i poziomu trenujących. Treningi prowadzone są w następujących grupach wiekowych:

I – grupa dzieci najmłodszych, w wieku 4-6 lat

II – grupa dzieci starszych, w wieku 7-9 lat

III – grupa dzieci starszych, w wieku 10-15 lat

 

Trenerzy w Grappling Kraków:

Waldemar Mońka – instruktor Judo z największym stażem trenerskim w naszym klubie. Człowiek, który był w naszym klubie… zanim ten jeszcze powstał. Waldemar prowadził zajęcia z tej dyscypliny w nieistniejącym już dziś „Kole Sympatyków Judo” – szkoląc m.in. późniejszych instruktorów klubu Grppling Kraków. Trener Waldemar swoją wiedzę czerpał bez pośrednio od prekursorów judo w Krakowie, a czarny pas na jego biodrach widziało wiele pokoleń polskich judoków.

Anna Augustyn-Mitkowska – była zawodniczka klubu Jordan Kraków, uczestniczka Olimpijskiej Kadry Polski – Ateny 2004. Wielokrotna medalistka krajowych oraz międzynarodowych zawodów jak: Puchar Polski, Mistrzostwa Polski, Grand Prix Seniorek oraz Międzynarodowe Turnieje Nadziei Olimpijskiej. Od 2006 roku posiada uprawnienia instruktorskie. W naszym klubie prowadzi zajęcia od dwóch lat w „średniej” grupie dzieci.

Irena Preiss – czarny pasa BJJ, jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek Brazylijskiego Jiu-Jitsu w naszym kraju. Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, propagatorka zdrowego stylu życia. Jej największe osiągniecia sportowe to Mistrzostwo Świata w Grapplingu GI, kilkukrotne Mistrzostwo Europy w Grapplingu GI oraz NO GI, V-ce Mistrzostwo Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu oraz srebrny medal Olimpiady Sportów Walki z Pekinu. W klubie Grappling Kraków prowadzi zajęcia w „najmłodszej” oraz „starszej” grupie dzieci.

 

Plan zajęć w Grappling Kraków:

Lokalizacja przy ul. Nad Strugą 7

struga

Lokalizacja przy ul. Czarnogórska 14

wola sala 1

wola sala 2