Wygrana Agnieszki Niedźwiedź na gali Invicta FC 18

Wygrana Agnieszki Niedźwiedź na gali Invicta FC 18

“Kuma” – “still the undefeated!”

Wczoraj Agnieszka “Kuma” Niedźwiedź – nasza podopieczna, doszkalająca się pod skrzydłami Łukasza “Saszy” Chlewickiego stoczyła walkę podczas gali Invicta Fighting Championship 18 w Kansas City (jako druga polka w historii tej organizacji!). Pierwotnie jej rywalką miała być Claudia Rey, jednakże 3 dni przed galą jej miejsce zajęła Christine Stanley. Zmiana ta nie wywarła większego wrażenia na naszej zawodniczce, tym bardziej, że Stanley została obciążona karą za przekroczenie limitu wagowego. Agnieszka, przez cały przebieg walki nie była ani razu zagrożona. Przez cały pojedynek jej rywalka była zdominowana na każdej płaszczyźnie. Zdaniem portalu www.mma.pl jej wygrana to “pierwszy, poważny krok ku organizacji UFC”. Sama Kuma swój fenomenalny powrót komentuje w następujący sposób:

“To była naprawdę ciężka przeprawa dla mnie, myślę że była to moja najcięższa walka. Bardzo brakowało mi wyczynowego sportu i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wrócić do MMA.” (Konto profilowe Agnieszki)

Duma Łukasza Chlewickiego i nasza jest nie do opisania!

Serdecznie gratulujemy Ci Agnieszko powrotu i zwycięstwa, podziwiamy za ciężką pracę i trzymamy kciuki za to, co jeszcze przez Tobą! 🙂