SILESIAN MMA 15

SILESIAN MMA 15

Podczas gali Silesian MMA 15, która odbyła się 10.05.2024 roku w Krakowie zawalczyło, aż 3 zawodników Grappling Kraków!

Swoją pierwszą walkę semi-pro stoczył Jarosław Maciusik.
Jarek wykorzystując swoje umiejętności w stójce, zadawał precyzyjne ciosy, które zmuszały jego przeciwnika do defensywy. Maciusik ostatecznie zdobył przewagę punktową, co zagwarantowało mu zwycięstwo w oczach sędziów.

Michał Guzik- miał stoczyć swoją walkę w formule MMA, jednak dwa dni przed galą dostał informację, że jego przeciwnik doznał kontuzji i nie przyleci na walkę… Na szczęście udało się szybko znaleźć zastępstwo- jednak w walce bokserskiej. Od pierwszej minuty Guzik pokazał swoją zwinność i doskonałą technikę. Wykorzystując szybkie uniki i precyzyjne kombinacje ciosów, zdołał zdobyć przewagę w pierwszych rundach. Jego jakby były wyjątkowo celne, co pozwoliło mu kontrolować dystans i uniemożliwiało przeciwnikowi zbliżenie się na niebezpieczną odległość. Sędziowie jednogłośnie ogłosili zwycięstwo Michała Guzika.

Salim Touahri po 5 latach wrócił do walk… tym razem w formule bokserskiej!
Jego przeciwnikiem był Daniel Rutkowski. Touhari, znany ze swojej wytrzymałości i serca do walki, nie poddał się łatwo. W końcowych rundach starał się jeszcze odwrócić losy pojedynku, zadając kilka mocnych ciosów.
Po zakończeniu pełnych rund sędziowie jednogłośnie ogłosili zwycięstwo przeciwnika, doceniając jego dominację i skuteczność w ringu. Przegrana walka była dla Salima Touhari bolesnym doświadczeniem, ale również cenną lekcją.

Wasze osiągnięcia to nie tylko dowód Waszej siły i umiejętności, ale także wynik ciężkiej pracy, poświęcenia i poświęceń.
Gratulujemy!