KSW 75

KSW 75

KSW 75 przechodzi do kart sportowej historii 💥


Robert Ruchała wygrywa swoją piątą walkę pod banderą największej europejskiej federacji mieszanych sztuk walki jaką jest KSW. Robert wygrywa walkę wieczoru decyzją sędziów po trzech stoczonych rundach ciężkiej i wyrównanej walki. Na koncie zawodnika pojawia się bilans 8-0.

Kamil Szkaradek debiutował w KSW wygrywając walkę. Trzecia zawodowa a pierwsza w tej federacji przynosi na konto Kamila bilans 3-0. Panowie pokazali bardzo wysoki poziom sportowych umiejętności potwierdzając ciężką sportową pracę jaką wykonują w dążeniu do swoich celów.


Gala odbyła się w rodzinnym mieście Roberta i Kamila – w Nowym Sączu; frekwencja kibiców nie zawiodła, atmosfera stworzona na trybunach była dla sądeckich zawodników dodatkowym motywatorem do walki.
Gratulujemy wygranych, dziękujemy sztabowi trenerskiemu naszych zawodników, który przyczyniają się do ich progresu i rozwoju; dziękujemy współpartnerom, którzy na co dzień wspomagają treningowy czas. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy wszystkim wspierającym!