„Sprawny Przedszkolak” czy „Aktywny Nastolatek” Zajęcia dla dzieci.

„Sprawny Przedszkolak” czy „Aktywny Nastolatek” Zajęcia dla dzieci.

„Sprawny Przedszkolak” czy „Aktywny Nastolatek” Zajęcia dla dzieci.

Nowy nabór do grup dziecięcych od 9 września 2019

W Klubie Sportowym „Grappling Kraków” zajęcia dla dzieci są prowadzone w kilku grupach wiekowych:

  • grupa 1: „Sprawny Przedszkolak” zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-6 lat,
  • grupa 2: „Funny Sport” zajęcia judo i jiu-jitsu dla dzieci w wieku 7-9 lat,
  • grupa 3: „Aktywny Nastolatek” to sporty walki dla dzieci w wieku 10-15 lat.

W odróżnieniu od wielu klubów sportowych uczymy dzieci podstawowych elementów judo, ju-jitsu oraz kick boxingu głównie poprzez zabawę. Motto naszych zajęć to: „OD ZABAWY DO SPORTU”. Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowych elementów judo, jiu-jitsu, kick boxingu oraz mma. Instruktorzy uczą, na przykład, jak ułożyć ciało czy jak chronić głowę podczas upadków. Od pierwszych treningów uczymy też dzieci podstawowych elementów z gimnastyki: przewroty, przerzuty, stania na głowie mostki itp. Zajęcia nastawione są również na korygowanie wad postawy i eliminowanie ich we wczesnych stadiach rozwoju.

Sztuki walki dla dzieci w naszym klubie to przede wszystkim ogromna ilość ćwiczeń ogólnorozwojowych pobudzających do pracy wszystkie partie mięśni. Duża ilość zabaw z czołganiem, pełzaniem czy czworakowaniem wpływa na wzmocnienie wszystkich mięśni szkieletowych, które są odpowiedzialne za prawidłową sylwetkę.

Na naszych zajęciach dla dzieci poza technicznymi umiejętnościami walki wręcz, oraz poza przygotowaniem ogólnosprawnościowym dużą wagę przywiązujemy do rozwoju mentalnego. Wiara w osiągnięcie sukcesu, nieustępliwość w dążeniu do celu, cierpliwość, poczucie obowiązku to cechy wolicjonalne kształtowane przez młodych adeptów judo i jiu-jitsu.

Sporty walki we wszystkich grupach wiekowych są skierowane zarówno do dziewcząt jak i chłopców. Treningi są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na sali, wyposażonej w sprężystą matę, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Klub Grappling Kraków posiada również dużą ilość specjalistycznego sprzętu sportowego, który jest wykorzystywany podczas zajęć.

Akceptujemy Karty Multisport, FitProfit, OK System – bez żadnych dopłat!

Zajęcia prowadzimy przy ul. Czarnogórskiej 14 oraz ul. Nad Strugą 7

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem zajęć oraz cennikiem w zakładce „grafik” http://grapplingkrakow.com.pl/grafik/