O klubie

Klub Sportowy „Grappling Kraków” działa w formie prawnej stowarzyszenia kultury fizycznej od września 2003 roku.

Grappling Kraków jest jedynym klubem w Krakowie, w którym można na wysokim poziomie trenować Brazylijskie Jiu-Jitsu oraz pierwszym, który zaczął prowadzić zajęcia MMA (mieszanych sztuk walki). Nasz klub prowadzi również treningi Submission Fighting (Jiu-Jitsu bez kimon), boksu, kickboxingu, judo oraz zajęcia CrossFit.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów z dużym dorobkiem sportowym i profesjonalnym przygotowaniem trenerskim i pedagogicznym.

Treningi odbywają się w różnych grupach wiekowych – (od 5-letnich dzieci do dorosłych bez górnego ograniczenia wieku) oraz na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu w klubie Grappling Kraków mogą ćwiczyć zarówno osoby zupełnie początkujące w sportach walki, jak i profesjonalni zawodnicy, dla których sztuki walki są sportem wyczynowym.

Zajęcia prowadzimy w dwóch miejscach w Krakowie:

1) Przy ul. Czarnogórskiej 14 (okolice ul. Nowosądeckiej) w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7, gdzie posiadamy dwie sale treningowe wyposażone w maty do treningu sportów walki, worki bokserskie, drążki, liny oraz inny sprzęt sportowy. Jest tu również wydzielona strefa do treningu Cross Fit, a klubowicze mogą korzystać także z sauny.

2) Przy ul. Nad Strugą 7 (okolice ul. Opolskiej i 29 listopada) sala znajduje się przy kortach squash4you. Sala wyposażona w matę do sportów walki, strefę do treningu Cross Fit, worki bokserskie, drążki, liny oraz inny sprzęt sportowy.